Yengeç Burcu Özellikleri

Yengeç Burcu Özellikleri

Yengeç Burcu Genel Özellik Ve Nitelikleri

Bu konu altında sizlere yengeç burcu kadını ve erkeğiyle ilgili genel bilgileri paylaşacağız, öncelikle kadınıyla başlayalım.

Yengeç Burcu Kadını Sevgili Olarak Nasıldır

Onun gezegeni aydır bu yüzden çok tutkuludur, ancak kararsızdır bazen hoşlandığı biri varken bazen hayatında kimseyi istemeyebilir. Kendini ifade ederken farklı yöntemler kullanır, sizden hoşlandığını direk söyleyemez ancak mesaj verir. Onun ima ettiği şeyleri anlamaya çalışın o çok karışık birisi olduğu için kendisi bile bazen hoşlanıp, hoşlanmadığına karar veremez dolayısıyla siz onun ima ettiği duygularını anlayıp ilk adımı atmalısınız. Çok zor bir aşıktır onunla sevgili olmak zor olmasada onu mutlu etmek gerçekten zordur. Çocuksu bir ruhu olsada ilişki ve gündelik hayatında sürekli şüpheli ve kaygılıdır, herşeyi eleştirebilecek potansiyeli vardır. Su burçları arasında en duygusal olanıdır bu yüzden ilişkisinde karmaşalar olabilir. O fazlasıyla romantik bir kadındır ve romantizme aşrı düşkünlüğüyle bilinir. Romantizmi mantık çerçevesinde ister ve o konuda bir eleştiride bulunursanız "Sen beni dinlemiyorsun" gibi duygusal çıkışlar yapabilir. En büyük özelliklerinden biri direk olarak size bir şeyi anlatmaz, mesajlar ile ifade eder. Çok iyi bir anne adayıdır, ilişkisi konusunda aşrı tutkuludur, fakat bir o kadarda karmaşıktır.

Yengeç Burcu Kadını Kıskançlık Yapar Mı

Çok ilgiyi seven bir kadındır, dolayısıyla sizin ilginiz annenize bile kaysa bu konuda kıskançlık krizlerine girebilir. Sizede çok ilgi gösterir ve bu konuda çoğu burçtan iyidir, tam bir ev kadınıdır. Size çok ilgi gösterir, hizmet eder ancak bunun karşılığında ilgi odağı olmayı bekler ve sizi paylaşamaz. Su grubu burçları arasında en kıskancıdır, bu yüzden huzurlu değildir. Kaygıları sebebiyle olmayan şeyleri kafasında kurabilir bu sebeple uykusuz geceler yaşayabilir. Kıskançlığını size mesajlar ile ifade edecektir, size karşı bağırıp çağırmaz ancak yeri geldiğinde öyle sözler söyler ki inanamazsınız. Sosyal ilişkilerinizi göz önüne almanız gerekmektedir, eğer bir yengeç kadını ile birlikte olmaya karar verdiyseniz bütün sosyal ilişkilerinizi kesmeniz gerekmektedir.

Yengeç Burcu Erkeği Sevgili Olarak Nasıldır

Kendini göstermeyi ve ön planda olmayı seven, iddaalı konuşan ve övülmeyi seven tipte bir erkektir. İddaalı kadınlardan hoşlanır ve onlar ile birlikte olmaya çalışır, sosyal ilişkilerinde fazlasıyla özgüveni vardır, ancak ilişki sırasında çocuk gibi duygusal ve ilgi bekleyen birisi haline gelir. Sürprizler yapar, kuruntulu ve kıskançtır, eleştiriyi kaldıramaz, bişeyi beğenirseniz onu size alır. Onunla birlikte olmak bazen nirvanaya ulaşmak gibidir ancak bazen ise cehennem gibidir. Çok kurgucudur, hayal gücü çok yüksektir ve ona karşı kötülük yaparsanız bunun karşılığını beklemediğiniz anda, beklemediğiniz şekilde alabilirsiniz. Onu kıskandırmanız size ilgisinin artmasına sebep olabilir.

Yengeç Burcu Erkeği Kıskançlık Yapar Mı

Onun kurgulama yeteneği kıskançlık olayını çok farklı boyutlara taşıyabilir, bazen kendinden bile kıskanabilir. Çok kaygıdır, senerist ruhludur. Geçmişinizi kabul edemez geçmişte yanınızdaymış gibi hisseder dolayısıyla geleceğinizide kıskanır. Size nefes aldırmaz kıyafetinize, arkadaşlarınıza herşeye karışır kendisi sizden tek odak noktası olarak onu seçmenizi bekler, bu yüzden işiniz oldukça zordur. O sizi kıskandıysa tavırları çok sert olabilir kavgalarının şiddeti çok yüksektir, açıklama yapıp tekrar tartışmayın çünkü o bu konuları büyüterek farklı boyutlara taşıyabilir. Yengeç burcu erkeğine geçmişini anlatmamanız sizin faydanıza olacaktır çünkü geçmişte yaşadıklarınız ile ilgili sizi sürekli sorgulayabilir ve geçmişinizi araştırıp geçmişinizdeki insanlarla konuşma boyutuna kadar olayları büyütür. Tıpkı yengeç kadını gibi çok serttir bu konularda.