Yay Burcu Özellikleri

Yay Burcu Özellikleri

Yay Burcu Genel Özellik Ve Nitelikleri

Bu yazıda sizlere yay burcu kadını ve erkeğiyle ilgili bilgiler vereceğiz, öncelikle yay burcu kadınını anlatalım sizlere.

Yay Burcu Kadınından Nasıl Bir Sevgili Olur

Duygusal, hayal perest ve tutkulu bir kadın olan yay burcu kadınının hayal gücü dillere destandır, daha ilk günden ileriye dönük hayaller ve sayfalarca dolusu aşk romanı yazabilir. Özgürlüğüne düşkün gibi görünsede ilişki odaklı ve sahiplenilmeyi seven bir yapısı vardır. Yay kadını esprilidir sizi farklı ortamlarda aniden güldürebilir, eğlenceli ve sempatiktir. Geçmişe çok takılır, ondan önce uzun bir ilişki yaşamışsanız bu konuda onun kafasını rahatlatmanız gerekmektedir, bu yüzden ona o ilişkinin geçmişte kaldığını ve gerçekten onu sevmeseydiniz onunla birlikte olmayacağınızı güzel bir dille anlatıp onu rahatlatın. Geçmişinizi kendisiyle kıyaslayacaktır sürekli eğer onu o takıntılardan kurtarabilirseniz o sizi gerçekten sahiplenir ve çok mutlu eder.

Yay Burcu Kadını Kıskanır Mı

Yay kadını sizin çevrenizdeki kadınları ve arkadaşlarınızı değil geçmiş ilişkilerinizi kıskanır, çünkü o ilk olmak ister. Bunu size yansıtmaz ancak kendi içerisinde sizin geçmişinizle kıyaslamalar yapar acaba bunu ilk benimle mi yaşadı? Gibi pek çok soru sorar kendisine bu sebeple sıkıntı yaşamaktadır. Bu yüzden duygusal boşluk yaşar, ona ilk seninle yaşıyorum demeli ve motive etmelisiniz. Sizi kıskanırsa direk size söyleyecek ve rengini belli edecektir, huzursuz tavırları olacaktır. Yay kadını kendini ifade etmeyi ve diyaloğu sever bu yüzden sizinle bu konularda konuşur ve sorunu çözmeye çaba harcar. Yay kadını diyaloğu sevdiği için genelde ilişkilerde başarı sağlamaktadır.

Yay Burcu Erkeğinden Nasıl Bir Sevgili Olur

O şanslı bir insandır ve şansına güvenir, yönetici gezegeninden dolayı özgüveni güçlüdür, tutkulu bir aşıktır, hayal kurmaya bayılır. Oldukça romantiktir, hassas bir yapıya sahiptir ve siz onu eleştirirseniz bunu kaldıramaz. Onun kafasındaki hayallere eşlik etmezseniz ciddi problemler yaşayabilirsiniz. Rutini sevmez farklılıklardan hoşlanır. Düzenli bir ilişkisi varsa aldatmaz. Sevdiği insanı şımartmaktan hoşlanır, özgürlüğüne düşkündür ancak bu sahiplenilmeye karşı olduğu sonucunu doğurmamaktadır, sahiplenilmeyi sever.

Yay Burcu Erkeği Kıskanır Mı

Görünürde kıskanmıyor gibi görünsede kıskanır, ancak sizin geçmişinizdir onun kıskandığı ve bunu kafasında çok büyütür. Uzun flört dönemlerini sevmez direk ilişkiye başlamak ister, kıskançlığını bastırmayı ister. Jüpiterden dolayı kendisini sizin geçmişiyle sürekli karşılaştırır, geçmişiniz sorun hale gelecektir. Sizin telefonunuzu bile takip edebilir, kendisi anı biriktirmekten hoşlanır bu yüzden sizinde eşyalarınızda geçmişe dair bir şey var mı diye kurcalar. Yay erkeği sizinle sürekli iletişimde olacağı için geçmişiniz dışında kolay kolay başkasını kıskanmaz. Eğer sizi bir şekilde kıskanıyorsa tepkilerini içinde biriktirir siz onu kıskanırsanız bunu karşınıza eleştiri olarak çıkartabilir. Sürpriz hamleler ile karşısındaki kadını yanıltmayı çok sever. Yay burcu erkeği ilgiyi çok sever bu yüzden monotonluktan hoşlanmaz mutlaka onunla sürekli ilgilenmelisiniz, siz onu sürekli yalnız bırakırsanız başkasıyla birlikte olabilir. Elde edilmesi zor erkek değildir ama elde tutması çok kolay değildir. Ona her konuda eşlik etmek zorundasınız, bunları yapmazsanız ona eşlik edebilecek bir kadınla sizi aldatabilir. Onunla iyi iletişim kuran kadınlara dikkat etmelisiniz. Özetlemek gerekirse yay burcu erkeği iletişim odaklıdır bu nedenle çok farklı şeyleri beraber sık sık yapmalı yeni programlar oluşturmalısınız, o sizinle zaman geçirmek ister her zaman birlikte olmak ister bunu sağlayamayacaksanız bir yay erkeğinden uzak durmak sizin için en iyi seçenek olabilir.