Terazi Burcu Özellikleri

Terazi Burcu Özellikleri

Terazi Burcu Genel Özellik Ve Nitelikleri

Bu yazımızda sizlere terazi burcu kadını ve erkeğiyle ilgili bilgiler vermeye çalışıcaz, öncelikle terazi kadınından başlayalım.

Terazi Burcu Kadını Sevgili Olarak Nasıldır

Terazi burcu kadını kendisini tanımak için ilişkiler içerisinde olmayı ister ve bu yüzden bir ilişki biter bitmez yeni bir ilişkiye girmek ister. İlişki içerisinde kibar, uyumlu ve naziktir. Karşı tarafa hayır diyemesi nedeniyle bazı sıkıntılar yaşayabilir. Tatlı dilli ve dengeli bir kadındır bu yüzden karşı tarafla tartışmak isteyemecektir. Hava grubu burcu olduğu için çok sosyal bir kadındır ancak partneriyle fazla duygusal anlar yaşamayı sevmez. Disiplinli ve iyi çalışan bir kadındır. Onu elde etmek için dış görünüş olarak ve kafa olarak etkilemelisiniz. Estetik değerleri çok güçlüdür bu yüzden erkeğin giyimine kuşamına dikkat eder. Dışa dönük bir birey olduğu için ilk adımı o atabilir, ancak sonraki adımlarda erkeğin ona ilgi göstermesini ister. Akıllı, dengeli ve mantıklı erkekleri sever, agresif erkeklerden hoşlanmaz bu gibi durumlarda kaçabilir. Bu yüzden ona karşı saygılı olmanız gerekmektedir, her daim bakımlı olmanız sizin için çok büyük bir avantajdır.

Terazi Burcu Kadını Partnerini Kıskanır Mı

Hava elementi olduğu için karşı tarafı sık boğaz etmek istemez, adalet yönü kuvvetlidir bu yüzden kendisinin kıskanılması istemiyordur ve doğal olarak aynı şekilde partnerine davranır. Bazı özel zamanlarda kıskanır ancak bunu eşine belli etmemektedir. Kendine güven vermeyen erkekleri bir ilişki için tercih etmemektedir, bu yüzden erkek onu kıskandırmaya çalışmamalıdır eğer böyle bir şey yaparsa onu terk edebilir. Bütün ilgiyi kendi üzerinde ister ancak erkek başka bir kadına bakarsa ona belli etmeden ilişkiyi kestirip atabilir. Terazi kadını sosyal ortamlarda kabul görmek ve sevgilisi tarafından ilgilenilmek ister eğer sevgilisi ona ilgi göstermezse başka birisini isteyebilir. Eşi ona sadık olduğu sürece asla aldatmayacaktır, adalet onun için ön plandadır.

Terazi Burcu Erkeği Sevgili Olarak Nasıldır

O nazik, paylaşımcı ve duyarlı bir erkektir, romantiktir fakat duygusal bağ kurma konusunda sıkıntılar yaşayabilir. İlişki içerisinde sürekli kibar davranır ayrılırken bile kibar bir dil tercih edecektir. Birisiyle ayrılırsa yeni biriyle hemen çıkabilir, aşk onun için olmazsa olmazdır. Aşırı uyumlu ve hayır diyemeyen bir yapısı vardır. Eşlik etme konusunda en iyi burçlardan biridir, paylaşımcı bir aşıktır.

Terazi Burcu Erkeği Kıskanır Mı

Çok fazla kıskanmamaktadır, karşı tarafı sık boğaz etmekten hoşlanmaz. Denge onun için çok ön plandadır karşı tarafa kendisine yapılmasını istenmeyen şeyleri yapmamaktadır, kendisi kıskanılmak istememektedir. Ona güven vermeyen kadınlar ile bir birliktelik yaşamak istemez, eğer karşı taraf onu kıskandırmaya çalışırsa kibar bir şekilde ilişkiyi bitirebilir. Terazi erkeğini elde etmek için ilk adımı ondan beklemeniz doğru olacaktır, ilişki ilerlerken siz ona yön vermeniz mantıklı olacaktır. Sosyal olmak onun için önemlidir, sosyal yapıda bir kadınsanız onu elde etmeniz çok zor olmayacaktır. Genellikle uyumlu ve nazik kadınlardan hoşlanmaktadırlar, özellikle ilişki içerisinde tartışma ve saldırgan tavırmalardan hoşlanmaz ve soğur. Onu hem fiziksel hemde mantık olarak etkilemeniz gerekir, kadının dış görünümüne önem vermeside çok önemlidir. Aklınız ve cazibenizi kullanarak onu elde etmeniz çok zor olmayacaktır. Romantik ortamları dozu aşmaması kaidesiyle sevmektedir. Siz onu aldatmadığınız sürece veya ilgisiz bırakmayacağınız sürece sizi aldatmayacaktır. Zaman zaman birisinden ilgi görürse hayır diyememe özelliği vardır çünkü ilgi bekleyen yapıda bir insandır.