Oğlak Burcu Özellikleri

Oğlak Burcu Özellikleri

Oğlak Burcu Genel Özellik Ve Nitelikleri

Bu başlık altında sizlere oğlak kadını ve erkeğiyle ilgili genel bilgiler vereceğiz, öncelikle kadını ile başlayalım.

Oğlak Burcu Kadını Sevgili Olarak Nasıldır

Oğlak kadınları sevgili olarak aşkını gizli kapaklı yaşamayı sever, toplum gözünde resmi bir ilişkisi varmış izlenimi verir. O gündelik ilişkileri sevmez arkadaşlarına ve ailesine tanıtacağı erkek nişanlısı olacaktır. Aşk hayatında güvenilirlik ve sağlamlığı ön planda tutmaktadır. Erkeğin ona güven vermesi gerekmektedir, romantik değildir dışarıdan çok soğuk görünür ancak belli bir zaman sonra çok sever ve bunu hissettirir. Ailesiyle tanıştırabileceği insanları hayatında ister, çok yumuşak kalplidir ancak bunu gizler. Güvenini kazanmak çok zordur, kazanırsanız o ilişki onun için herşey olur ve size maddi manevi destek verir. Kendi ailesi gibi erkeğinin ailesiylede yakından ilgilidir.

Oğlak Burcu Kadını Nasıl Bir Pisikolojiye Sahiptir

Mükemmelleştirme, başarı ve düzen ihtiyaçları çok belirgindir. Elli beş, altmış beş yaşlarında umutsuz bir kadın olabilir, ya geçmişinde başarılıdır bu yaşlarda mutludur ya da geçmişinde başarısızdır ve sürekli mutsuz olur. Aşırı eleştirel, karamsar ve iş kolik birisidir, hatta depresif bir kadındır. Kronik olarak boşluk hissi vardır, motivasyon eksikliği ve hayattan zevk alamaz. Bu tarz durumlarda yengeç burcundan pek çok şey öğrenebilir.

Oğlak Burcu Kadını Ne Tip Erkeklerden Hoşlanır

O kendisine benzeyen hırslı ve mesleğinde başarıya ulaşmayı isteyen kişilerden hoşlanır ve partnerinin öyle olmasını ister. Eşinin toplum gözünde yerinin statüsünün önemi çok büyüktür, ne iş yapıyorsa yapsın başarılı olmasını ister. Birlikte olmayı seçtiği erkekte aile oluşturma değerlerini aramaktadır, sağlamlık, çocuk sevgisi bunların başındadır. Sevgilisine sahip olmak ister paylaşmayı sevmez ve tek olduğunu hissetmek ister. Aldatılırsa toplum önümde buna tepki göstermez ancak bu durum bir kaç kez olursa kişiden ayrılır. Son derece pratik bir kadın olduğu için erkeğinide öyle bekler.

Oğlak Erkeği Kadınını Kıskanır Mı

Bu konuda limit tanımaz herşeyi her an kıskanabilir ve bu konuda anlaşılmazdır. Kimi eleştirip kime ne ile itham vereceği bilinmez. Kendi duvarları vardır ve bu duvarlara çarparken sizide çarpar, küsmeli barışmalı, inatlaşmalı bir ilişkiniz olabilir. Olgun yapısıyla size çok şey katabilir ancak kıskançlık krizleri sırasında çocuk gibi davranabilir. Aklından geçenlerin yarısını bile size anlatmaz sürekli bir şeyler düşünür ve o aşrı detaycıdır bu yüzden her konuda kıskançlık çıkartabilir. Kıskanma konusunda yaşayacağınız sorunlar sizin en büyük sorunlarınız olacaktır.

Oğlak Burcu Erkeğini Nasıl Elde Edebilirsiniz

O uğraşmayı sever, ilişkinin ismini koymayı düşünüyorum derseniz ve onu bekletirseniz elde edebilirsiniz. Tamamen kaçan kovalanır mantığında hareket etmektedir, bu yüzden ondan kaçmalısınız. Kelime oyunlarını sever ve sizin anlatmayacağınız bir şeyi bile anlattırabilir dolayısıyla ona uymayan bir yaşam tarzınız varsa bunu anlar ve sizden soğur. Ölüyorum deseniz bile kafada biterse asla size dönmez. Onu elde etmek için sizi çözememeli ve onu çok zorlamanız gerekmektir. Kurallara çok önem verir kuralları çizer ve ona uymanızı bekler. İlişkisini çok sahiplenir ve zaman geçtikçe sizin alanınızı küçültecektir. İyi bir muhaliftir bu sebepten dolayı sizinle her konuda tartışabilir. Eleştirilerine açıksanız ve onu çok seviyorsanız onunla birlikte olmak isteyin çünkü sizi, hatta ailenizi bile eleştirecek bir yapıda erkektir. Onun kalıpları vardır ve bu kalıpları üzerinden bakar hayata kolay kolay açılamaz, libidosunu tatmin edemiyorsa ilişki konusunda aldatabilecektir. Oğlak erkeği ile iletişim kurmak istiyor ve elde etmek istiyorsanız bir şeyi ona anlatmak istiyorsanız günlere bölün bir günde herşeyi anlatırsanız heyecanı kaçacaktır o zoru sever.