Kova Burcu Özellikleri

Kova Burcu Özellikleri

Kova Burcu Genel Özellik Ve Nitelikleri

Bu yazıda toprak grubundan olan kova burcu erkeği ve kadınıyla ilgili genel bilgiler vereceğiz, öncelikler kova kadınlarından başlayalım.

Kova Burcu Kadını Sevgili Olarak Nasıldır

Kova burcu kadını çok fazla aşk kadını değildir onlar kariyer kadınlarıdır. Tabi aşık olurlar ancak bu onlar için ön planda değildir, onun hayattan beklenti ve hedefleri farklıdır. Gezmeyi eğlenmeyi fazlasıyla severler partnerleriyle özgürce hareket edebilecekleri bir ilişkiyi isterler. Çok fazla romantizmden hoşlanmazlar, mantıklı bir romantizmden hoşlanabilirler. Onlar içni erkeğin fikir ve mantığı çok önemlidir. Başarılı bir erkek bir adım öndedir.

Kova Burcu Kadını Kıskanır Mı

Çok fazla kıskançlıkları yoktur, mantıklı hareket ederler size sıkıntısı olduğu konuyu soracaktır. Mantık çerçevesinde hareket ederek birlikte olmaya devam edecek yada ayrılacaktır. Sürekli bir ilgi beklemezler ölçülü olmalısınız ona karşı. Onu kıskandırırsanız sizleri sözleriyle tartaklayabilirler. Akabinde ayrılırlar. Onu elde etmek için arkadaşlarıyla arkadaş olun ve onunla ilk önce dost olun o ancak dost olarak gördüğü kişilerle bişeyler düşünebilirler. Onun özgürlüğüne, tarzına, kıyafetine karışmamalısınız eğer karışırsanız ilişkiniz yürümez. Egzantirik hediyeler ve marjinal konular hoşuna gider. Sıradan bir çiçek almak yerine farklı az bulunan ve anlamlı bir çiçek almalısınız, o ayrıntılara takıldığı için böyle şeyleri önemsemektedir. Size sadık bir kadındır kova kadını, marjinal ve farklı bir kadın olmalı sizleri kıskandırabilir. Onlar sosyaldirler, konuşmayı ve yeni insan tanımayı çok severler. Dostları çok önemlidir bu yüzden bunları bilerek onunla birlikte olmalısınız. Onlar sadıktır ancak yanlış anlaşılmalara yol açabilecek potansiyelleri vardır.

Kova Burcu Erkeği Sevgili Olarak Nasıldır

O farklı ve ilginç bir erkektir dolayısıyla öyle bir kadın ister. Özgürlüklerini kısıtlayacak bir kadına katlanamaz, siz onun arkadaşlarınla iyi anlaşmalı ve kıskanmamalısınız. O size alacağı hediyeler ve tavırlarla farklılığını hissettirecektir. Romantizmi iyi bilir ancak yeri geldiğinde yapar gerekli romantik hareket ve tavırları. Mantıklı ve akılcı bir insan olduğu için ona göre bir aşk yaşamak isteyecektir, diyalog önemlidir onun için. İnatçıdır ve inat ettiği konularda üstüne gitmeniz onu sizden soğutabilir.

Kova Burcu Erkeği Kıskanır Mı

Kolay kolay kıskanmaz, sizin dekolte giymenize takılmızlar ancak başka bir erkekle yakınlaşmanıza ses çıkartırlar. Kendilerinide kıskanmanızı istemezler. O bu gibi takıntılarla hayatın kaçırmak istemez ve hayatın tadını çıkarabilecek şekilde davranırlar. Hiç bir şekilde kısıtlanmaktan hoşlanmazlar, kıskandırmaya çalışırsanız size eksi puan olarak bu hareket geri döner. Onu elde etmek için onun kalbine değil beynine girmelisiniz, bilim, teknoloji onların ilgi alanıdır bu konular üzerinden onlara yaklaşabilirsiniz. Ona sürpriz yaparak entellektüel bir ortama götürebilir, müze, sergi gezebilirsiniz. Onlara hediye almak istiyorsanız kitap güzel bir seçim olabilir. Onların arkadaşlarıyla iyi geçinirseniz yine bir adım önde olursunuz. Sürprizleri oldukça severler bu şekilde onların dikkatlerini çekebilir, güzel bir ilişki yaşayabilirsiniz. Kova burcu erkekleri genel olarak sadık tipte erkektir, iyi aile profili çizerler kolay aldatmazlar ve size inanırlarsa bu ilişkiyi bitirmezler. Sizinle iletişimi tutuyorsa aldatmazlar, o başka insanların neler düşündüğünü çok sever bu nedenle zaman zaman başkalarıyla ilişki yaşıyormuş izlenimi yaratabilir ancak hal böyle değildir. Sürekli tartışmalı ve anlaşamadığınız bir ilişkiniz var ise o zaman her insan gibi onlarında aldatma ihtimali tabi ki vardır. Kova burcu erkeğini özetlemek gerekirse onu sıkmamalı, iyi bir iletişim kurmalı ve sadık olmalısınız.