Koç Burcu Özellikleri

Koç Burcu Özellikleri

Koç Burcunun Genel Nitelik Ve Özellikleri

Bu başlık altında sizlere alt başlıklar olarak koç burcunu tanıtacağız öncelikle koç burcu kadınından başlayalım.

Koç Burcu Kadınından Nasıl Sevgili Olur

Bu burca ait erkekler kıskanırlar ve bunun üzerine size küsebilirler. Çok duygusal olduklarından dolayı çok ilgi beklerler ve sizin ilginiz azalırsa size küsebilirler ve içe kapanabilirler ancak çift karakterli bir burç olduğu için balık, size karşı son derece fevri bir şekildede davranabilirler, uzmanlar bu konuda kesin bir şey söyleyememektedir. Onu kıskandırmamanız ilişkiniz açısından doğru karardır, eğer kıskandırırsanız ilişkiniz bitebilir. Çok net bir insan değildir çünkü burcu gereği çift karakterlidir. Balık burcuna dahil olan bir erkeğini elde etmek için onun duygularına ve hislerine hitap edecek şekilde yaklaşmalısınız bu hediye, romantik sözler ve ego okşama olabilir. Onunla ciddi olduğunuzu her zaman göstermelisiniz, kendinizi ispat etmenizi beklerler. Çift karakterli olduklarından dolayı fikirleri çok değişkendir bu yüzden ne tip insanlardan hoşlanacağı belli olmamaktadır.Koç burcu kadını coşkulu, hayalperest, duygusal, sinirlenen çabuk sakinleşen, bazen küçük çocuk gibi tavırları olan, tepkili, duygularını asla saklayamayan bir tipte kadındır, dolayısıyla birisinden gerçekten hoşlanırsa o gece uyuyamayıp onu düşünebilir, kafasında çeşitli hayaller kurarak ilk adımı kendisi bile atabilir, cesaret ve özgüveni yerinde olduğu için çoğu burç kadınlarından bu konuda sıyrılır. Aşk onun için tam anlamıyla yaşamın anlamı demektir, aşık olmadığı zamanlarda kendini iyi hissetmez ve hayattan çok fazla tat alamaz. İkili ilişkilerde melankolik olduğu için şuan birisiyle birlikte değilse bile kendi kafasında geçmişte yaşamış olduğu ilişkileri düşünür kafası sevgili konusunda asla boş kalmaz.

Koç Burcu Kadını Kıskanç Bir Kadın Mı

Bu konuda koç burcu kadınının üstüne yoktur, erkeğini hemen hemen herşeyden kıskanabilir. Yalnızca kızlardan değil erkeğini erkek arkadaşlarından bile kıskanabilir. Erkeğinin bütün ilgi odağının merkezi yalnızca o olmak ister. Eğer koç burcu kadınıyla birliktelik yaşıyorsanız onu yalnız bırakmamalısınız sürekli ilgi göstermeli uzaktaysa bile aramalı veya mesaj atmalısınız, bir iki saat bile boş bırakacak olursanız size karşı tepkisini gizlemeyecek ve büyük sorunlar oluşturabilecek kavgalar çıkartabilecek potansiyele sahiptir. Kız arkadaşlarınız ile samimiyseniz ve bir koç burcu kadınıyla birlikteliğe başladıysanız kız arkadaşlarınıza elveda diyebilirsiniz, o sizi dişi sinekten bile kıskanacaktır. Diğer kızlar ile ilişkiniz ancak "resmi" boyutlarda olabilir.

Koç Burcu Kadınıyla Sevgili Olmanın Yolları Nelerdir

Koç kadınlarıyla flört edebilmek için çok özel biri olmanıza gerek yoktur, genel hatlarıyla boyu posu yerinde erkeklerden hoşlanır. Lider özelliklerde olan bir erkek olmanız sizin için avantajdır, aynı zamanda konuşkan ve mantıklı insanları beğenirler. Erkek eğer bir koç kadınını elde etmek istiyorsa ilişkinin başında veya ilişki başlamadan önce kesinlikle onun üstüne gitmemeli onu biraz kendi halinde bırakmalı çünkü koç kadını erkeğini kendi elde etmeyi seven bir yapıdadır. Aman bitiyorum ölüyorum tarzı yaklaşımlar koç kadınında size karşı soğuma yaratabilir kesinlikle ona yaklaşırken onun adım atmasını, elinizi ilk onun tutmasını, ilk onun öpmesini bekleyin.sizin oldugu kadar onun da degerlisi sizsiniz.

Koç Burcu Erkeğinin Hoşlandığı Tip Kadınlar

Koç erkeği her tip kadınla rahatlıkla anlaşabilmektedir, tabi ki bunun bazı şartları vardır kadını onun beynini sevmeli ve fikirlerini taktir etmelidir, araştırmacı bir ruhu olan koç erkeği kadınını araştırır ve tam anlamıyla ona sahip olabileceği bir kadın ister. Sportmen kadınların koç erkekleriyle birlikte olma şansları daha yüksektir. Koç erkeği için paylaşmak herşeydir dolayısıyla paylaşımcı kadınları severler, paylaşımcı olmayan kadınların yanında sıkılırlar. Koç erkeği çok çapkındır, ilişki sırasında başka kadınlara ilgisi kayabilir. Özellikle aslan, yay ve ikizler kızlarıyla güzel bir ilişki yaşayabilirler ve uzun süreli birliktelik yaşarlar.

Koç Burcu Erkeğini Nasıl Etkileyebilirsiniz

Koç burcu erkeği ilk adımı kendi atmak ister, kadın ona gelirse o kaçar, ancak hoşlandığınıza dair belirtiler, sinyaller gösterirseniz bu sizin avantajınıza olur ancak abartmamalı üzerine gitmemelisiniz. Koç erkeği zoru sever. Kadın koç erkeğinin egosunu okşamalıdır, övülmeyi çok sever bunu yapabilirsiniz ancak ilk adımı atmamalısınız. Giyim tarzınız, dürüstlüğünüz ve dobra bir kadın olmanız koç erkeği için çok önemli faktörlerdir. Cinsel hayatına çok önem verdiği için o konuda sınır tanımaz ve kadınını cinsel anlamda da mutlu etmeye çabalar.