İkizler Burcu Özellikleri

İkizler Burcu Özellikleri

İkizler Burcu Genel Özellik Ve Nitelikleri

Bu yazımızda sizlere ikizler burcu kadını ve erkeğiyle ilgili detaylı ve özgün bilgiler vereceğiz.keyif almanız ümidiyle...

İkizler Burcu Kadını Nasıl Bir Sevgilidir

Çok aceleci ve sabırsız bir kadındır birisinden hoşlanıyorsa onunla hemen birlikte olmalıdır. Ondan hoşlanıyorsanız ona karşı dürüst olduğunuz sürece hiç bir problem yoktur size karşı bir şeyler hissediyorsa zaten bunu belli edecek ve sizin teklifiniz ardından hemen kabul edecektir. Onunla beraberseniz veya hoşlanıyorsanız dürüst olun ve o birisinden hoşlanıyorsa yada siz ondan hoşlanıyorsanız kesinlikle çok yoğun bir ilgi göstermeniz gerekmektedir çünkü o her an ilgi istemektedir. Eski sevgilinizi ona anlatmasanız bile o sizin eski ilişkilerinizi araştıracak ve öğrenecektir. Bir gün durup dururken size karşı tavır aldığını fark ederseniz bilinki eski kız arkadaşlarınızla ilgili bir araştırma yapmış olma olasılığı yüksektir. Eski sevgili konusunda fazlasıyla takıntılı ve araştırmacıdır. İkizler burcu kadını aşkı doya doya yaşamak isteyenlerdendir, kıskanç ve şüpheci bir yapısı vardır. Kişisel eşyalarınızı kurcalamayı severler ancak inkar ederler.

İkizler Burcu Kadını Sizi Kıskanır Mı

O kariyeri olan bir erkek ister ve kolay kolay kariyeri olmayan birisiyle birlikte olmak istemeyecektir, diyaloğu güçlü, çevresi tarafından taktir edilen bir bey ister, eğer sizi seçtiyse böyle birisinizdir. Sizi en yakın arkadaşlarınızdan bile kıskanabilir, aklı ve duyguları çatıştığı için biraz önce saydığımız özellikleri aklı onaylasada gönlü farklı tipte erkeklere kayabilir. Sizin yakın arkadaş ve ailenizi bile kıskanabilecek potansiyele sahiptir. O en çok birisine bakmanıza veya gereksiz yere bir kadınla konuşmanıza sinir olup, kıskanacaktır. Baktığınız yer, nereye döndüğünüz ve ne için döndüğünüzü düşünecek ve birine bakacak olursanız bunu anlayıp büyük sıkıntılar çıkartacaktır.

İkizler Burcu Erkeği Nasıl Bir Sevgilidir

Merkür onun yönetici gezegeni olduğu için kafası sürekli karışıktır. Duygularını genellikle ifade edemez, bir günü ile diğer günü tutmamaktadır. Çok acelecidir bir kişiden hoşlandıysa kendini ona ifade etmek için her yolu bir an önce dener. Bulmacayı sevdiği için ona hemen evet demeyin çünkü onun için elde etmek sıkılmaya sebebiyet verebilir, o sizin bütün hayatınızı öğrenmek detaylarına girmek isteyecektir dolayısıyla ilişki sırasında ondan kaçarsanız ve bazı şeyleri hemen söylemezseniz avantajlı olursunuz. Onun ile birlikte olmak istiyorsanız belli bir bilgi birikiminiz olması gerekmektedir, entellektüel kadınlara bayılır. Kadınından sürekli bir şeyler öğrenmek ister ve kadınından sürekli bir şeyler öğrenmek ve onu övmek ister.

İkizler Burcu Erkeği Sizi Kıskanır Mı

Kıskançtır, olaylar üzerinde ayrıntıları yakalar ve ipuçlarını birleştiri beyni bu şekilde çalıştığı için siz ona bir şeyler hissettirirseniz anında size tepki olarak geri dönecektir. Ona karşı net ve dürüst olmalısınız, size karşı bu konuda bir şeyler düşünüyorsa sizinle çok fazla tartışmak yerine sizden ve ilişkiden soğur. Karşılık vermenizden ve nispetten hiç hoşlanmaz, laf sokulmasına katlanamaz çok şüpheci bir erkektir, burç olarakta yönetici gezegeni merkür olduğu için bu konuda onun üzerine sayılı burç vardır ve sürekli herşeyden şüphe duyar. Her konuyla ilgili detaylı düşünür ve analiz yapabilir o yüzden ona ters bir şey yapacağınıza dürüst olarak her şeyi anlatırsanız onun kıskançlığını çekmek zorunda kalmazsınız. Onu elde etmek için fazla bir şey yapmanıza gerek yoktur sizden hoşlandıysa sizi elde etmek için elinden geleni yapacaktır, bazen o ilişkiden uzaklaşmış gibi durur ancak bu onun huyudur siz üstüne gitmezseniz size geri dönecektir ve sizin kıymetinizi her zaman bilen erkektir. O başarılı ve istikrarlı bir erkektir onu elde etmek için ona ayak uydurmalısınız.