Boğa Burcu Özellikleri

Boğa Burcu Özellikleri

Boğa Burcu Genel Özellik Ve Nitelikleri

Bu yazımızda sizlere boğa burcu erkeği ve kadınıyla ilgili bilgiler verecek ve analizler yapacağız. Öncelikle kadınıyla başlayalım.

Boğa Burcu Kadını Sevgili Olarak Nasıldır

Sevgilisine karşı biraz tutuk davranmaktadır, bu burca dahil olan kadından büyük jest veya organizasyonlar beklemeniz boşunadır. Size erkek olarak çok iş düşmektedir, boğa kadını erkeğinden sürpriz ve organizasyon bekler ancak o zor bir kadındır. O insanları dinlemeyi sever dolayısıyla ona rahatsız olduğunuz konuları anlatabilir ve bu konuları ona öğreterek çözüm yolları bulabilirsiniz, karalanmamış bir defter gibidir bu konuda sizler ne yazarsanız o mantıklı geliyorsa kabul edecek ve öyle davranmaya çalışacaktır. Partner olarak çok zor birisidir, tüm sorumluluğu karşı tarafa bırakır, garanticidir ve gerçekçidir. İlişkide romantik değildir.

Boğa Burcu Kadını Kıskançlık Yapar Mı

O konuda boğa kadını kendi içine kapanık ve kıskandığını anlık olarak sakladığını söyleyebiliriz, ancak sonradan sizinle bu konuyla ilgili olarak sert tartışmalar yaşayabilir. Samimiyetinize inana kadar ve ona kendinizi inandırana kadar büyük çabalar sarfetmelisiniz. Boğa kadını gözlemcidir, mantık onun için ön plandadır bu yüzden ona göre hareket etmelisiniz. Anlattığınız şey gerçek olmalı yalan söylerseniz çok fazla irdeleyecek ve gerçeği öğrenene kadar durmayacaktır. Ona telefon edip nerede olduğunu sorarsanız size tepki gösterebilir, onun için güven çok önemlidir ve sizi ilişkiye başlamak için seçtiyse zaten nerede olduğunu ve neler yaptığını size anlatacaktır. Küçük araştırmalar yapıp hakkınızda olumsuz şeyler öğrenmek isteyecek ve öğrenirse bunları zamanı geldiğinde yüzünüze söyleyecek ve çok sinirli olacaktır.

Boğa Burcu Erkeği Sevgili Olarak Nasıldır

Sakin yapıda bir insandır, güzelliğe düşkündür, ona sevginizi göstermek için sert yöntemler ve karışık işler denerseniz sonuçsuz kalacaksınızdır. Onun için sevgi rahat ve huzur demektir. Objektif bir erkektir ve sizinle paylaşımlarda bulunmaktan hoşlanır. Anlattığınız şeyleri ilgiyle dinleyecek ve yorumlar katacaktır. Eve bağlı bir erkektir ve zamanının çoğunu evde geçirmeyi sever bu yüzden evde film izlemek gibi rahat eğlenceler yapabileceksinizdir, uçuk partiler ve mekanlar ona göre değildir. Ev rahatlığını hiçbir şeye değişmez. İlişkinizde romantik yemekler, hoş sohbetler uzun yıllar olacaktır. Onun için huzur ön plandadır bu yüzden huzuru bozmak istemeyecek dolayısıyla sorunsuz bir birliktelik yaşayabileceksinizdir.

Boğa Burcu Erkeği Kıskanır Mı

O tam bir gizli kıskançtır, kıskanır ama anında söylemez onu ancak çok sonra yeri geldiğinde söyler bu yüzden şaşırabilirsiniz. O her konuda zamanının gelmesini beklemeyi sever. Bu sebeple sizinle büyük tartışmalara tutuşmayabilir. İlişki konusunda erkek ve kadının dost olacağına inanmamaktadır, ancak kadın bir kadın ile dost olabilir, erkek ise bir erkekle dost olabilir ona göre, bu konuda eğer bir erkekle arkadaşlığınızı samimi olarak görüyorsanız ona anlatmamalısınız. O kin tutar siz onu üzerseniz, altatırsanız bunun karşılığını mutlaka size verir ancak zamanını bekler. Onun için hayatta herşey doğru zamandan ibarettir. Kendisi kıskanılmayı sever ancak belli bir seviyede olmalıdır, aşırı kıskançlığa gelemez. O güzel birisini anlatırken veya hoş bişeyden bahsederken amacı sizi kıskandırmak değildir veya kötü bir niyeti yoktur anlattığı kişiyi övmek için söylüyordur ve o doğru gördüğü beğendiği şeyleri söyleyerek kişileri onure etmekten çekinmez. Eğer zaten kıskanılacak bir şey yapacaksa bunu siz asla bilemeyeceksinizdir çünkü o gizemli ve ketum olmayı sven bir insandır dolayısıyla aldatmak isterse ve bunu gerçekleştirecekse siz bunu asla öğrenemeyebilirsiniz, çünkü o istediği zaman görünmez olabilir.