Başak Burcu Özellikleri

Başak Burcu Özellikleri

Başak Burcu Özellik Ve Nitelikleri

Bu yazımızda sizlere başak burcu kadını ve erkeğiyle ilgili genel bilgiler vereceğiz, öncelikle başak kadınınından başlayalım.

Başak Burcu Kadını Sevgili Olarak Nasıldır

Aşk ilişkisinde hizmetçi ruhlu bir kadındır, sempatik ve eğlencelidir ancak içlerinde hizmet etmeyi seven bir kadın yatmaktadır. Partnerini her şekilde mutlu etmek ve rahat ettirmek isterler. İlişki içersinde mantık ile hareket eder ve hizmet ettiği erkeğinin onu kullandığını hissederse işler değişir, yönetici gezegeni merkür olduğundan dolayı yere sağlam basan bir kadındır ve kontrolü elinde tutmak ister. Çok romantik tipte bir kadın değildirler, sağlamcı ve mantıkçıdır. Romantik ortamları severler fakat abartıdan uzak durulmalıdır onlara göre.

Başak Burcu Kadını Kıskanır Mı

Kıskanırlar fakat bunu belli etmezler partnerlerine detaycı yapıları vardır içlerinde kurarlar, büyütürler fakat sizinle paylaşmazlar. İletişiminizde ahenk ve uyuma önem verirler detaycı oldukları için önemsiz şeyleri dert edebilirler. Toprak grubuna dahil bir burç olduğu için kendi içerisinde yaşar çoğu problemi ve bu sağlıklarını etkileyebilir. Kıskandırılmasını hiç sevmezler, rakabet içerisinde görmek istemezler kendilerini bu yüzden sağlıklarından bile olabilirler. Kendi özel alanları olmasını isterler siz onun özel alanlarına müdahale ederseniz ciddi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Flörtçü tipte bir kadındır sizinle birlikteyken ilk zamanların heyecanını ayakta tutmalısınız, çok ilgiden hoşlanmazlar. Fazla müdahaleler canlarını sıkar ve sizden uzaklaşmaya başlarlar. Onu tavlamak isterseniz kılık kıyafetinize çok önem vermelisiniz buna çok dikkat etmektedir, dış görünüş onun için çok önemlidir, aynı zamanda mantığına uymalısınız. Bakımlı ve temiz olmalısınız, entellektüel olmalı ve araştırmalısınız onun hayatında değişiklikler ve yeniliklikler önemlidir bunları sağlayacak erkeklere ilgi duyarlar. Çok kıskanılmayı asla sevmezler.

Başak Burcu Erkeğiİ Sevgili Olarak Nasıldır

Sevgisini kolay kolay gösteremez, toprak burcu oldukları için romantizme pek yer yoktur hayatlarında. Sevgiyi somutlaştırılmış şekilde severler analatik düşündükleri için mantık onlar için ön plandadır. Karşısındaki kişinin ona yarar sağlayıp sağlamayacağını, fizik ve kültür olarak uyup uyumayacağını analiz eder ve bunlar kafalarında oturursa ancak bir aşk ilişkisine girebilir başak burcu erkekleri. Aşklarını yaşarken çok fazla romantizmi beklememek gerekir, daha rasyonel yaklaşırlar ilişkiye realist insanlardır. Romantik bir ortamın limiti olacaktır onlar için kendilerini bırakamazlar ancak ufak romantiklikler olabilir. Başak erkeğini elde etmek için temiz, bakımlı ve alımlı olmanız gerekmektedir ve entellektüel olunmalıdır. Rasyonel ve gerçekçi kadınları sever mantıklı iş konuşmalarından hoşlanır. Düzene çok önem verirler siz düzenli ve mükemmele yakın bir insansanız başak erkeğinin ilgisini çekebilirsiniz. O akıl oyunlarını sever ona karşı flörtöz oyunlar oynayabilirsiniz. Rutini sevmezler aynı şeyleri yapmaktan, aynı insanlarla takılmaktan hoşlanmazlar sürekli farklı arkadaşlarınızla ve ortamlar ile tanıştırın onu.

Başak Burcu Erkeği Kıskanır Mı

Başak erkeği akıl ve mantık ile hareket ettiği için her şeyi kıskanmazlar, gerçekten kıskanılacak bir durum varsa kıskanırlar. Kıskansa bile kolay belli etmeyen yapıda erkeklerdir, bu sebeple partneri genelde onun kıskandığını anlayamaz. Detaycı bir insan olduğu için siz onu kıskandırırsanız kusuru kendinde arayacaktır, ona zarar vermeye başlıyacaksınızdır bu yüzden. Eğer onunla ayrılmak istiyorsanız mantıklı bir şekilde açıklama yapmalı ve ona neden bunun olması gerektiğini anlatmalısınız ki rahat bir şekilde ayrılabilesiniz. Başak burcu erkeği yönetici gezegeni merkürden dolayı sürekli değişken bir yapıya sahiptirler, zeka onlar için önemlidir o yüzden sizden daha zeki birisi varsa çevresinde ilgisi ona kayabilir. Özel alanlarına girilmelerinden hiç hoşlanmazlar.