Balık Burcu Özellikleri

Balık Burcu Özellikleri

Balık Burcu Genel Özellik Ve Nitelikleri

Bu yazımızda sizlere balık burcu kadını ve erkeğiyle ilgili bilgiler verecek ve analizler yapacağız, öncelikle balık burcu bayanından başlıyoruz.

Balık Burcu Kadını Nasıl Bir Sevgilidir

Onlar çok dışa dönük, sosyal ve fedakar sevgililerdir. Onlar kötü günde partnerinin yanında olmasını çok iyi bilir ve asla yalnız bırakmazlar. Fikirleri sürekli değişkendir, romantik ve duygusaldırlar. Duygularını belli ederler saklayamazlar ve bu konuda fazlasıyla hassastırlar. Aşık oldukları zaman duygularını sonuna kadar açarlar, negatif bir durum olursa direk kapanır kapılar. Kolay sevemez ancak sevdim mi tam sever. Karşılarındaki erkeklerin yaratıcı olmalarını beklerler. Kolay affeden, keyifli ve iyi niyetli bir kadındır.

Balık Burcu Kadını Kıskanır Mı

Fazlasıyla duygusal bir yapısı olduğundan dolayı kıskanç bir yapıya sahiptirler. Genel olarak su grubu burçlarında bu vardır. Çok çabuk alınır ve küserler, duygusal agresifleşme ve patlamaları ortaya hemen çıkabilir. Çabuk sinirlernirler, neleri kıskanacağı konusu net değildir her an neye tepki vereceği belli olmaz. Sizin için normal olan bir şeyi kıskanabilir, sizin rahat davranışlarınız onları rahatsız eder. Her şeye duygusal pencereden bakarlar, kurban pisikolojileri vardır aldatılsalar bile çabuk bir şekilde affedebilirler. Onu elde etmek için ona bir şey hissettiğinizi kanıtlamanız gerekir, onu elde etmek zordur, kaybetmek kolaydır. Balık burcu kadını romantizme çok önem verir, ona karşı duygularınızı romantik ortamlar ile ifade edebilir, hediyeler alabilirsiniz. Kibar erkekler onlar için bir adım öndedir, kaba erkekler ile uzun vadeli bir ilişki düşünemezler. Duygusal, yardım sever ve şefkatli erkekler onlara ulaşma konusunda bir adım öndedir. Balık kadınları genel olarak sadık insanlardır, ancak mutsuz oldukları zamanlar başka erkeklerle ilişki kurmaya müsaittirler. Onların dalgalanan ruh hallerini dengelemeniz gerekmektedir, başaramazsanız aldatabilir ve bunu size hissettiremezler. Ana aşk sizsinizdir ama başka birileride olabilir ve bunu siz anlayamazsınız. Romantizm dolu bir ilişki onları çekmektedir, böyle bir ilişkide gözü sizden başkasını göremez.

Balık Burcu Erkeği Nasıl Sevgilidir

Su grubu ve değişken yapılı insanlardır onlar ile birlikte olmak çok keyifli ancak bir o kadarda zordur. Sizlerin ne istediğini, duygusal olarak nelere ihtiyacınız olduğunu iyi analiz eder ve anlar, buna göre sizlere davranırlar. Hislerinizi iyi anlar ve ona göre davranırlar, çok alıngandırlar kolay kırılırlar ve içlerine kapanabilirler. Ancak bu konuda çok değişkendirler, girdikleri ortamın havasına bürünüp kolay uyum sağlarlar. Siz onlara nasıl davranırsanız o aynı şekilde size davranacaktır, cana yakın, sempatik ve sıcak kanlıdırlar. Onların duygu ve ruh halini anlayabilirseniz sizi gerçekten en mutlu kadın yapabilirler.

Balık Erkekleri Kıskanır Mı

Bu burca ait erkekler kıskanırlar ve bunun üzerine size küsebilirler. Çok duygusal olduklarından dolayı çok ilgi beklerler ve sizin ilginiz azalırsa size küsebilirler ve içe kapanabilirler ancak çift karakterli bir burç olduğu için balık, size karşı son derece fevri bir şekildede davranabilirler, uzmanlar bu konuda kesin bir şey söyleyememektedir. Onu kıskandırmamanız ilişkiniz açısından doğru karardır, eğer kıskandırırsanız ilişkiniz bitebilir. Çok net bir insan değildir çünkü burcu gereği çift karakterlidir. Balık burcuna dahil olan bir erkeğini elde etmek için onun duygularına ve hislerine hitap edecek şekilde yaklaşmalısınız bu hediye, romantik sözler ve ego okşama olabilir. Onunla ciddi olduğunuzu her zaman göstermelisiniz, kendinizi ispat etmenizi beklerler. Çift karakterli olduklarından dolayı fikirleri çok değişkendir bu yüzden ne tip insanlardan hoşlanacağı belli olmamaktadır.