Aslan Burcu Özellikleri

Aslan Burcu Özellikleri

Aslan Burcu Genel Özellik Ve Nitelikleri

Bu konuda sizlere aslan kadını ve erkeğinin genel özellikleri ve niteliklerinden bahsedeceğiz, öncelikle kadınından başlıyoruz.

Aslan Burcu Kadını Sevgili Olarak Nasıldır

Onunla vakit geçirmekten çok zevk alırsınız, ilişkide maddi, manevi çok cömert ve açıktır. Sizin hayatınıza hangi alanlarında iyi gelecekse o konuda size destek olacaklardır. Sizin sorumluluğunu kendi sorumluluğu olarak bilirler ve çözüm ararlar. Romantik bir kadındır ancak egosal tatmin romantiğidir yani lüks bir romantizmi severler. Onu tavlamak istiyorsanız ona güzel hediyeler verebilirsiniz, parıltılı, renkli hediyeler favorileridir. Ona sürekli çok güzelsin demelisiniz, egosunun tatmin olmasını ister. Güzel yerlerde yemekler yiyebilirsiniz, farklı ve özgün olan şeyleri sever. Kuralları çok sevmez o yüzden bu tarz emir verilen ve kurallı ilişkileri sevmez ve mutsuz olur onun hayatını programlamaya kalkarsanız sizden kaçacaktır, onu özgür bırakmak sizin için faydalı olacaktır. Nezih insanları severler argo kullanan bir erkekten hoşlanmazlar, oyun oynamadan ne istiyorsanız direk yüzüne söyleyin.

Aslan Burcu Kadnını Kıskanır Mı

Evet, genel anlamda kıskanır bunun nedeni size karşı maddi ve manevi çok cömert olacakları için kullanılmışlık hissi uyandıracak tavırlar onları çileden çıkarır ve kıskançlık krizlerine neden olur. İlişki içerisinde karşısındaki kişiye kendinin çok önemli olacağını hissettirir ve bunu aksi davranırsanız sinirlenebilir. Onu kıskandırdığınız anda sizinle savaşmaya hazırdır ve çok sert kavgalar edebilir. Flört etmeyi sever farklı insanları tanır ve size evet sevgilim bu demez ise başkalarınıda tanımak isteyebilir, bencildir ve sizi paylaşmaz. Onun isteklerini yerine getirmeniz sizin avantajınızadır, bunu yapmazsanız gözü dışarı kayabilir.

Aslan Burcu Erkeği Sevgili Olarak Nasıldır

O çok cömert, cana yakın ve pozitif bir insandır sizinle aşk yaşıyorsa çok sıcak ilişkiler yaşamaya çalışır. Onunla biraz mesafeyi ayarlamanız sizin için iyi olacaktır yönetici gezegeni güneş olduğu için hayatına çok fazla müdahale edip, dahil olursanız sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Ben merkezci bir erkektir çok ilgi ve alaka ister, güzel şeyler duymak ister. Eleştiriye kapalıdır, romantiktir ancak bu kendisini düşünerek yapar karşılığında sizden bir şeyler bekler. Ona karşı ilgi alakayı keserseniz gözü dışarı kayabilir.

Aslan Erkeği Kıskanır Mı

Duruma göre değişir sizi bazı durumlarda çok kıskanır ve kıskanırsa bulundukları yerde sizinle sert tartışmalara girip yıkıp dökebilir, bu yüzden onu kıskandırmaya çalışmak pek iyi bir fikir sayılmaz. Çok paylaşımcı ve cömerttir ama kullanıldığını hissederse tam bir aslan olur ve saldırganlaşır. Aslan erkeği merkezde olmayı sever onu hayatınızın merkezine almazsanız sürekli arızalar çıkartabilir, onu her türlü ortama davet etmelisiniz. Aileniz içinde ona yer vermelisiniz, hayatınızı onunkiyle bütünleştirmelisiniz ki mutlu bir birliktelik geçirin. Aslan burcu erkeği lüksü çok sever, nezih mekanlarda birlikte yemek yemekten çok hoşlanır. Onun güzel göründüğünden sürekli olarak bahsetmelisiniz. Bir iş ile ilgili onu motiive edip, överseniz onun kalbine girebilirsiniz. Bakımlı ve alımlı kadınları severler, sevimli cıvıl cıvıl kadınları severler. Neşeli bir hayatı olduğu için sizinde canlı bir insan olmanız gerekmektedir. Biraz tembeldirler ve hizmet beklerler onlara hizmet edip rahat ettirirseniz onu elde edebilirsiniz. O sadık bir erkektir ancak siz ona kendini iyi hissettirmezseniz aldatabilir ancak hayatının merkezine onu koyduysan o seni aldatmaz. Net bir sevgili durumunuz yoksa ilgisi başka kadınlara kayabilir, ona ilgi gösteren insanlara ilgisi kayabilir. Elinizden aslan burcu erkeğini tutmak istiyorsanız onu eleştirmeyin, rahat ettirin, hizmet edin. Kontrolü kendi elinde tutmak ister.