Akrep Burcu Özellikleri

Akrep Burcu Özellikleri

Akrep Burcu Genel Özellik Ve Nitelikleri

Bu yazımızda size akrep burcu kadını ve erkeği hakkında bilgiler vereceğiz, öncelikle kadınından başlayalım.

Akrep Burcu Kadını Sevgili Olarak Nasıldır

Derin, gizemli ve paylaşımcı bir kadındır. Son derece karizmatik bir insan olduğundan dolayı karşı tarafı kendine bağlayabilir. İlişkide lider olmak ister, kıskanç, kinci yapıda bir kadındır bu sebeple güç savaşı olabilir. Prensipli sevdiğini yarı yolda bırakmayan derin, tutkulu ve gizemli bir kadındır. Akrep kadını için aşk bütünleşme demektir, karşı tarafla yoğun ve derin bir aşk yaşamak ister.

Akrep Burcu Kadını Kıskanır Mı

Ateş gibi kıskanç bir burçtur akrep burcu bu sebeple akrep kadını çok fazla kıskanır ama bunu son ana kadar belli etmeyecektir. İleri zamanlarda öfke patlamasıyla kıskançlığını ortaya koyacaktır. Onu kıskandırırsanız sizden intikam almak isteyebilir. O sevdiğini kimseyle paylaşmak istemez ufak detaylara bile takılabilir bu yüzden çok büyük sıkıntılar oluşabilir aranızda. Akrep kadınını elde etmek için ilk hamleyi siz yapmalısınız, onun güvenini kazanmalı ve ileriye dönük sağlam düşünceleriniz olduğunu belli etmelisiniz. Uyumlu ve yumuşak huylu bir insansanız akrep kadınıyla anlaşabilirsiniz.

Akrep Burcu Erkeği Sevgili Olarak Nasıldır

O son derece derin, gizemli, karizmatik ve paylaşımcı bir erkektir. Aşk hayatında tutkulu ve farklı ilişkiler arayışındadır. Olumsuz olarak bakmamız gerekirse kinci, intikamcı bir yapıdadır, şüphe duyarsa büyük kavgalar çıkartabilir. İlişkide son derece baskın olduğundan dolayı kontrol tamamen onda olmalıdır, bu sebeple anlaşmazlıklar çıkabilir. Güvenirse sadık ve tutkuludur ancak ya hep ya hiç mantığıyla gider sizin kötü bir yönünüzü görürse siler, iyi görürse hep devam eder. Akrep erkeği ilişkide çok sahiplenici ve koruyucu bir yapıya sahiptir. Bu sebeple kadınına bakan diğer hemsinsleriyle kavgaya tutuşabilir.

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Elde Edilir

Gizemli, stratejik ve ketum olduğundan dolayı ilk hamleyi yapmak için uzun zaman bekleyebilir, bu yüzden ilk adımı sizin atmanız gerekebilir. İlişkiden güven beklemektedir eğer güven veren ve ona bağlı olacağınızı inandıran bir profil çiziyorsanız sizi tercih edebilir. Oldukça dominat bir yapıda olan bu burca ait erkekler sevgilisini sahiplenir ve aynı zamanda sahiplenilmek ister. Akrep erkeğini istiyorsanız onun sizi sahiplenmesine göz yummalı bazen sizin özel alanlarınızı işgal etmesine ses çıkartmamalısınız. Karşısındaki kadın yumuşak huylu ve uyumlu bir kadın olmalıdır sadakate çok önem verir bu yüzden şüphe uyandıracak samimi arkadaşlıkları bile kaldıramaz. Son derece kıskanç bir erkektir ve çok şüphecidir, bu yüzden kadın akrep erkeğini şüphelendirecek hareketler yapmamalıdır. Eğer aldatılırsa aynı şekilde kadını aldatacaktır, sizden nefret ederse her yoldan intikam almak isteyecektir, tehlikeli erkeklerdir. Akrep burcu erkeği sevgilisine güveniyorsa çok bağlı bir erkek olacaktır. Ona karşı şüpheli hareketlerde bulunuyorsanız aldattığınızı düşünebilir ve sizi aldatabilir. İlişki içerisinde derin ve yoğun bir aşk bulamıyorsa yine sizi aldatabilir. Sizde aradığı herşeyi buluyorsa son derecek güvenilir, paylaşımcı ve sevecen bir erkek olacaktır. Akrep burcu erkeğine karşı tavırlarınız net ve kesin olmalıdır, şüphe uyandırmamalı veya başkalarıyla ilgilenmemelisiniz eğer böyle yaparsanız onunla inanılmaz bir aşk serüvenine yolculuk edebilirsiniz. Kadınını koruyan akrep erkeği sizi güvende hissettirecektir. O hayatının aşkını bulduğu zaman dillere destan bir aşk yaşama potansiyeline sahip ve karizmatik bir erkektir. Yönetici gezegeninden dolayı ilgi odağı olmak isteyen akrep erkeğinin istediğini verirseniz sizi mutlu edecek herşeyi yapacak ve size sürekli sürprizler hazırlayacaktır, aynı zamanda kendiside sürprizleri sever.